Протеин Щучинський КСБ 80% белка у відрах по 1.5 кг

28.11.2017 / Калуш

Протеин Щучинський КСБ 80% белка у відрах по 1.5 кг

Вкуси -- шоколад , ваніль , полуниця !

Щучинський КСБ 80% білка у відрах по 1.5 кг

Щучинський у відрах є у продажі на офіційному сайті

Шукаю дилирів по регіонах

Супер якість по доступні ціні

1 відро --- 255 грн

Концентрат Сироватковий білковий КСБ-УФ-80

Склад (в 100 г міститься):
Білки - 80г;
Вуглеводи - 2 г;
Жири - 10г;
Енергетична цінність - 418ккал
Фасовка - 1000г

Сироватковий білок - це продукт підвищеної біологічної цінності. Отримують Сироватковий білок з молочної сироватки. Сироватковий білок за показниками біологічної цінності перевершує всі інші білки. Саме тому Сироватковий білок активно використовується для виробництва протеїнових сумішей для спортсменів.

Сироватковий білок НЕ даремно визнаний Самим біологічно цінних, він у великій кількості містить так потрібні спортсменам розгалужені амінокислоти BCAA.

Крім того, Сироватковий білок засвоюється Найбільш швидко і практично на 100%.

Сироватковий протеїн засвоюється швидше будь-якого іншого протеїну, що особливо важливо після тренування, для максимального використання ефекту «Білково-вуглеводного вікна».

Рекомендації щодо застосування:

Для підтримки позитивного азотного балансу в організмі, добова норма споживаних білка повинна сягати приблизно 2 грам білка на 1 кг ваги людини від поєднання споживаних продуктів з високим вмістом білка і харчових добавок. Для кращого ефекту, прийом фолієвої кислоти повинен рівномірно розділити на 4-6 прийомів протягом дня. Рекомендується змішувати з іншими видами білка (соєвий, молочний казеїн).Додайте одну порцію (30г) в 200-250 мл молока, води або соку. Приймайте 4-6 порції в день.

У дні тренувань прийомів одну порцію за 30 хв. до початку тренування і протягом 30 хв. після тренування. Решта порції Розподіліть протягом дня, між прийомами основне їжі.Корисні поради:

Для швидкого набору маси Змішуємо Ваш протеїн з мальтодекстрином.

Для здешевлення Вашого протеїну і надання йому більш продуктивного амінокислотного складу Змішуємо його з Соєвим ізолят або казеїну.

Якщо Вам потрібно збільшити тривалість роботи Вашого протеїну Змішуємо його з казеїну.

255 грн.Другие объявления